Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 лютого, 13:53:57

У Чернігові відбувся IХ обласний благодійний фестиваль дитячої та юнацької творчості “Звичайне диво”

06.11.2012   17:38Агенцiя

Нагадаємо, що цей фестиваль особливий. Специфіка його полягає в тому, що в ньому беруть участь діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей.

У Чернігові відбувся IХ обласний благодійний фестиваль дитячої та юнацької творчості “Звичайне диво”

У Чернігові відбувся IХ обласний благодійний фестиваль дитячої та юнацької творчості “Звичайне диво”

У вітальному слові з приводу події автор та керівник проекту, перший заступник начальника головного управління культури, мистецтв і охорони культурної спадщини облдержадміністрації Олександр Левочко нагадав присутнім, що головна мета цього заходу полягає у посиленні уваги до талановитих дітей Чернігівщини, доля яких з тих чи інших причин склалося не кращим чином, а відтак вони потребують додаткової опіки, щоб їхні здібності могли нормально розвиватися. Продовжуючи цю думку, ведучий програми – заслужений артист України, актор обласного Молодіжного театру Олексій Биш звернув увагу на приємний факт розуміння ситуації з боку меценатів та благодійників: щороку їх число і вагомість підтримки зростає.

В цьому контексті була висловлена також подяка провідному методисту обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв Ірині Колбасиній, яка активно займається залученням благодійної допомоги для проведення на належному рівні фестивалю “Звичайне диво”. Дуже добре, що в наш час знаходяться небайдужі люди, готові допомогти дітям і ми за це їм щиро дякуємо. Благодійну допомогу фестивалю надали: – благодійник Атрошенко Владислав Анатолійович; – обласний дитячий ( ляльковий ) театр ім. О.П. Довженка; – Приватне підприємство фабрика м’якої іграшки “Копиця”, м. Ніжин, директор – Наталія Копиця; – Мережа магазинів “Віват, канцелярія”, директор – Олександр Клюзко; – Мережа магазинів “За цінами СССР”, директор – Юрій Ковальчук; – Чернігівська обласна благодійна організація “АРАТТА”, керівник – Вікторія Філатова; – Публічне Акціонерне Товариство “Чернігівський Хлібокомбінат”, директор – Микола Ніколаєнко; – ВАТ “Щорський завод продовольчих товарів”; – Відкрите акціонерне товариство “Чернігівський молокозавод”; – Мережа швидкого харчування МакДональдз, директор – Наталія Розинська; – Інтернет-магазин “ОПТ.Канцелярія”, директор – Максим Співак; – Майстер художньої кераміки – Олег Коваль, м. Ніжин; – Надія Скляренко – директор шведської компанії “Оріфлейм”, що знаходиться в м. Чернігові за адресою: пр.Перемоги, 95, кімната 302; – майстер спорту України Андрій Кужельний та ресторан найсмачнішої курочки Чікен Хат.

В усіх номінаціях (музичне мистецтво, розмовний жанр, народна хореографія, естрадна хореографія, народний вокал, естрадний вокал, циркове мистецтво, живопис, графіка, скульптура та декоративно-прикладне мистецтво) учасники фестивалю продемонстрували повну самовіддачу і досягли чудових результатів, що не могло не ускладнити роботу журі. Як зазначив один з його членів, – провідний методист обласного організаційно-методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв Євген Лазаренко, оголошуючи результати змагання в номінації “народна хореографія” всі конкурсанти продемонстрували практично однаковий рівень виконавської майстерності. В такій же нелегкий ситуації опинилися інші члени журі, причетні до решти згаданих вище номінацій при визначенні переможців.

Переможцями ж обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості “Звичайне диво” стали: 1. Порядинський Олександр, Ніжинський обласний педагогічний ліцей, номінація “естрадний вокал”; 2. Чистилова Вероніка, м. Щорс, номінація “народний вокал”; 3. Гавриляко Альона, смт. Лосинівка, Ніжинський р-н., номінація “естрадна хореографія; 4. Хореографічний колектив Щорської ЗОШ І-ІІІ ст., номінація “народна хореографія”; 5. Юркевічуте Валерія, с. Нові Боровичі, Щорський р-н., номінація “музичне мистецтво”; 6. Патик Катерина, м. Чернігів, номінація “циркове мистецтво” ; 7. Кузьменко Даніл, Чернігівська міська школа мистецтв, номінація “розмовний жанр”; 8. Дудко Таліна, с. Стольне, Менський р-н., номінація “скульптура”; 9. Онанко Максим, Чернігівська дитяча художня школа, номінація “живопис”; 10. Кравченко Ісак, Михайло-Коцюбинська гімназія, номінація “графіка”; 11. Кравченко Анна, с. Стольне, Менський р-н., номінація “прикладне мистецтво”.

Підбиваючи підсумки фестивалю “Звичайне диво” директор обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв Надія Заваліна, подякувала всім організаторам фестивалю, привітала його переможців та побажала всім нових творчих здобутків на черговому – ювілейному – фестивалі, що відбудеться наступного року. Фестиваль проведено за сценарієм головного режисеру ОНМЦКіМ Ірини Дерейчук.

Редактор ОНМЦКіМ Василь Щербонос

Останні новини Чернігівщини

Туристична децентралізація громад Чернігівщини стала прикладом для колег з інших регіонів 10:02

Рецепт розвитку туризму у громаді потребує найкращих складових та компонентів.

Чернігівщина спортивна: підсумки 2018 року 09:43

Минулий рік був «урожайним» для чернігівських спортсменів: на чемпіонатах світу і Європи, інших міжнародних змаганнях для різних вікових категорій з олімпійських та неолімпійських видів спорту завойовано 124 медалі, з яких 57 — золоті. Крім того, на всеукраїнському рівні скарбничка області поповнилася 530 медалями, в тому числі 226 золотими.

Весняні канікули в більшості шкіл Чернігова будуть з 28 березня по 2 квітня

Весняні канікули в більшості шкіл Чернігова будуть з 28 березня по 2 квітня 09:40

У зв’язку з тим, що в більшості чернігівських шкіл розташуються виборчі дільниці на виборах Президента України (31 березня), канікули рекомендовано перенести.

Історія твориться сьогодні 09:30

18 лютого Чернігів долучився до всеукраїнської тихої акції "Ангели пам‘яті" на вшанування Героїв Небесної Сотні.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:07

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 18 лютого до 8:00 19 лютого 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини

Ляля Нетреба вважає ...

потрібно перевірити себе у списках виборців! потрібно перевірити себе у списках виборців! Саме час поцікавитися, чи внесені ви до списку виборців і чи зможете без проблем зробити своє волевиявлення.

Всі публікаціі