Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 листопада, 02:08:02

У громаді започатковано щорічний спортивно-масовий фестиваль «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня

02.08.2021   13:42Агенцiя

Депутати Менської міської ради проголосували за внесення змін до Програми культурно-мистецьких заходів на 2020– 2022 роки та включили до заходів фестиваль імені відомого у світі силача Терентія Кореня.

Цей спортивно-масовий захід, котрий щорічно у серпні відбуватиметься на батьківщині Терентія Кореня у Блистові, започатковано з метою популяризації здорового способу життя, культурного дозвілля громадян, збереження історико-культурної спадщини, формування національних традицій, туристичної привабливості громади, розвитку сільських населених пунктів.

Своїм рішенням депутати внесли зміни до паспорта Програми культурно-мистецьких заходів на 2020-2022 роки:

«- до розділу «Учасники Програми» додати Чернігівська обласна рада (за згодою);

- до розділу «Обсяги та джерела фінансування» додати формулювання «та інші джерела, не заборонені фінансуванням» та збільшити фінансування Програми культурно-мистецьких заходів на 2020-2022 роки:

  *на 2021 рік з 1515866,00 грн. на 1615366,00 грн

  *на 2022 рік з 1667452,00 грн. на 1776902,00 грн»

А також затвердили пункт про перенесення дати щорічного проведення заходу День міста Мена з вересня на серпень.

Окрім того, депутати проголосували за  внесення змін до рішення №62 «Про бюджет Менської міської територіальної громади на 2021 рік» від 23.12.2020 року.

Завдяки цьому будуть профінансовані, зокрема, оплата енергоносіїв та встановлення кондиціонера в приміщення моргу (придбання та установка) та виготовлення проєктно-кошторисної документації; парти та дошки для НУШ, установка вентиляційної системи для ОЗ Менська гімназія Менської міської ради, поточний ремонт приміщення для улаштування санітарних вузлів у будівлі Бірківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, поточний ремонт гімнастичного залу Синявського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, поточний ремонт системи електрозабезпечення ОЗ Менська гімназія та Менського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Т.Г. Шевченка. Окрім того – придбання вентиляційної системи для ОЗ Менська гімназія, установка вентиляційної системи для харчоблоку Менського ЗДО ім. Гагаріна, поточний ремонт газової котельні Менського ЗДО ім. Гагаріна, поточний ремонт каналізаційної системи Менського ЗДО «Сонечко», поточний ремонт даху Феськівського ЗДО «Веселка».

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини