Названо лауреатів XIII Чернігівського обласного конкурсу молодих журналістів
Такий конкурс традиційно проводять управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, Чернігівський інтелектуальний центр, Чернігівська міська організація Національної спілки журналістів України та почесний президент Благодійного фонду імені двічі Героя Радянського Союзу Олександра Молодчого, депутат Чернігівської міської ради Олександр Шкурат.

За цей час конкурс здобув визнання не лише на Придесенні, адже його переможці працюють зараз у багатьох чернігівських і столичних виданнях, а також на телебаченні та радіо.
Нинішніх лауреатів назвало авторитетне журі, до складу якого входять відомі журналісти.
Отже, переможцями та призерами цьогорічного конкурсу стали:
1 місце – Юлія Кошелєва, студентка 3 курсу Чернігівської філії Київського славістичного університету (міжнародні відносини) – за статтю „Аніме як стиль життя ”;
1 місце – Борис Дудко, учень 5-Г класу ліцею № 15 м. Чернігова – за участь у проектах радіо „Новий Чернігів”;
2 місце – Марія Єфімова, студентка 3 курсу юридичного факультету Чернігівського державного технологічного університету – за матеріал „Кохання живе три роки? А як у Чернігові?”;
2 місце – Дарина Примак, студентка 1 курсу філологічного факультету Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка – за матеріали „Незвичайні професії в Чернігові є”, „Крокуйте сміливо нашими слідами”, „Наймасштабніше шоу в історії області: “Dance Майдан. Битва міст Чернігівщини””;
3 місце – Ольга Бівалькевич (Бендрик), студентка 5 курсу Чернігівського державного інституту економіки і управління (управління проектами) – за матеріали „Безмежний простір для отримання нових вражень”, „Дешевше тільки пішки”;
3 місце – Анастасія Примоченко, учениця 7-Б класу школи № 20 м. Чернігова, – за участь у гуртку юних журналістів та літераторів.
Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35
Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30
Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.
«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37
На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34
Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.