Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 жовтня, 09:49:09

Сучасний Дитинець на фотоалеї

10.11.2011   12:37Агенцiя

18 вересня на Валу відбулося відкриття фотоалеї “Чернігів стародавній”. Тут представлено фотостенди із зображенням стародавнього Чернігова від періоду Київської Русі – до середини ХХ ст. Серед них – репродукції художника і краєзнавця Григорія Петраша, а також фотолистівок із приватних колекцій Володимира Руденка та Костянтина Ягодовського.

Днями фотоалея поповнилась новим стендом, на якому зображено сучасний вигляд Дитинця, історичного центру Чернігова. На фотостенді: пам’ятки архітектури та історії; пам’ятники гетьману І.Мазепі, Т.Шевченку, О.Пушкіну і загиблим воїнам. Назви об’єктів написані українською та англійською мовами (не забуваймо, що невдовзі Євро-2012). Для зручності туриста відмічені і вулиці: Горького, Преображенського, Підвальна. Адже, вони межують із територією Дитинця.

До речі, споруди на новому стенді створені в об’ємному зображенні. А поряд – намальовані доріжки і дерева, мовби, на справжньому фото.

http://naiz1.pp.net.ua/news/suchasnij_ditinec_na_fotoaleji/2011-11-07-1041

Останні новини Чернігівщини

Прес-конференція про початок дня голосування у прес-центрі "Чернігівський вибір" 09:10

25 вересня о 9.00 у прес-центрі "Чернігівський вибір" розпочалася пресконференція про початок дня голосування у Чернігівській області

Сьогодні - вибори до місцевих рад

Сьогодні - вибори до місцевих рад 07:40

25 жовтня в Україні проводять вибори до органів місцевого самоврядування. Громадяни будуть обирати депутатів до місцевих рад та мерів своїх населених пунктів. Голосування розпочинається о 08:00 і триватиме до 20:00. Потім виборчі дільниці закриються й розпочнеться підрахунок голосів.

25 жовтня - День автомобіліста

25 жовтня - День автомобіліста 07:27

День автомобіліста святкують в останню неділю жовтня. Святкують День працівника автотранспорту, або, як його ще називають - День водія - не тільки ті шофери, хто сидить за кермом.