Виставка декоративно-ужиткового мистецтва Асоціації майстрів - у Музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського
19 березня в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського розпочала свою роботу виставка Асоціації майстрів ГО «Спілка жінок Чернігівщини».
Організація об’єднує творчих і талановитих людей, які постійно займаються самовдосконаленням, опановують нові техніки та використовують різні матеріали для створення справжніх шедеврів.
З відкриттям виставки присутніх привітала заступник директора з наукової роботи музею Наталія Коцюбинська, куратор виставки, зав.відділу музею Олена Сазонова та керівник Асоціації майстрів ГО «Спілка жінок Чернігівщини» Олена Мічкова. Вона вручила почесні грамоти учасникам виставки за активну роботу в сезоні 2020. Серед запрошених гостей був і актор Чернігівського обласного молодіжного театру Олексій Биш, що теж привітав майстринь із відкриттям нової виставки їхніх творчих здобутків.
У виставковій залі представлено близько 500 робіт у найрізноманітніших техніках: вишивка нитками та стрічками, бісероплетіння, виготовлення іграшок із тканини та ниток, лозоплетіння, декупаж, обробка шкіри, кераміка, миловаріння, створення прикрас у автентичному стилі, у техніці валяння та багато іншого.
Для любителів оригінальних фотографій майстрині підготували весняну фотозону з ніжними квітами та різнокольоровими картинами. Отож, подивитися на виставці є на що!
Запрошуємо вас відвідати виставку Асоціації майстрів ГО «Сілка жінок Чернігівщини» у будь-який зручний для вас час. Ми працюємо щодня: у будні – з 9.00 до 17.30, у вихідні – з 10.00 до 17.30.
Останні новини Чернігівщини
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.
Громади Чернігівщини першими відкриють літню сесію Програми I_CAN 12:29
У червні представники територіальних громад Чернігівської області першими в Україні долучаться до літньої сесії Національної навчальної програми з управління публічними інвестиціями I_CAN.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.