Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 00:33:42

Презентація книги, присвяченої історії чернігівського живопису

09.10.2011   15:19Агенцiя

У Чернігові презентували книгу Анатолія Адруга “Живопис Чернігова ІІ пол. XVІІ – поч. ХVІІІ ст.”

5 жовтня в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М. Коцюбинського відбулася презентація книги кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри етнології та краєзнавчо-туристичної роботи Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, члена Національної спілки художників України та національної спілки краєзнавців України – Анатолія Адруга “Живопис Чернігова ІІ пол. XVІІ – поч. ХVІІІ ст.”

У заході взяли участь: директор музею-заповідника М.Коцюбинського Ігор Коцюбинський, викладачі і студенти Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, представники творчої інтелігенції міста.

З вітальним словом виступив завідувач кафедри етнології та краєзнавчо-туристичної роботи Інституту історії, етнології та правознавства імені О.Лазаревського Юрій Русанов. Він наголосив на тому, що дослідження науковця мають велику цінність, адже це маловивчені сторінки українського малярства, створені на чернігівській землі, побажав колезі натхнення та нових досягнень у подальшій роботі.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини