Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 23:25:57

Отримано грант УКФ

14.11.2020   14:11Агенцiя

Попри всі труднощі, пов’язані з роботою театру в умовах коронавірусної пандемії, його працівники роблять усе можливе для забезпечення творчої діяльності закладу, надання культурних послуг чернігівцям за межами театру, створення нових вистав та їх показу глядачам з дотриманням санітарних вимог.

Ґрунтовна робота була проведена щодо налагодження співпраці з Українським культурним фондом з метою отримання театром грантових коштів на постановку вистави «Небезпечні зв’язки» за романом Шадерло де Лакло художнім керівником театру Андрієм Бакіровим.

Відбір грантоотримувачів здійснювався у декілька етапів. На першому етапі відбувся технічний відбір поданого пакету документів. Наступним кроком було експертне оцінювання проектної пропозиції і після отримання позитивної оцінки тривав кропіткий переговорний процес погодження рішення експертних рад Дирекцією Фонду через проведення переговорних процедур. Наразі відбувалося підписання Договору про надання гранту інституційної підтримки між УКФ і ТВП, і колектив театру готовий приступити до роботи над реалізацією цього мистецького проекту. Сподіваємось на створення сприятливих умов для роботи працівників театру з метою досягнення чітко визначених цілей у межах даного проекту та здійснення в узгоджені строки дій, передбачених укладеним з Українським культурним фондом договором про надання гранту.

Щиро бажаємо режисеру-постановнику, заслуженому артисту України Андрію Бакірову та всій творчій команді, задіяній у постановці вистави «Небезпечні зв’язки», успішної реалізації такого цікавого мистецького проекту, а нашим шанувальникам якнайшвидшої зустрічі з новою творчою роботою шевченківців.

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини