Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 вересня, 07:19:49

"Лідер галузі": Два золота за рік у Чернігівського драмтеатру ім.Т.Шевченка

16.10.2020   12:32Агенцiя

«Лідер галузі-2020». Така приємна новина надійшла до Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка від Оргкомітету Національного бізнес-рейтингу в Україні.

У листопаді п.р. були підведені підсумки незалежного аналізу фінансово-господарських показників діяльності суб’єктів господарювання України, за результатами якого заклад здобув І місце та Золото рейтингу серед суб’єктів господарювання України за показником «Рентабельність реалізованої продукції», а також І місце та Золото рейтингу серед суб’єктів господарювання Чернігівської області у номінації «Результативність та рентабельність».

 За повідомленням голови Оргкомітету Національного бізнес-рейтингу в Україні нашому театрові за досягнення високих результатів господарювання присвоюється статус «Лідер галузі 2020», що свідчить про високу ефективність управління ресурсами, надійність та професійність керівництва закладу. Звання «Лідер галузі» – це вагомий аргумент у побудові діалогу з партнерами, клієнтами, а також надійною основою для зміцнення позитивної репутації театру.

І хоча Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка, насамперед, є культурно-мистецьким закладом, успішну діяльність якого підтверджено чисельними нагородами, дипломами та Гран-прі за участь у найпрестижніших театральних фестивалях і конкурсах, високі фінансово-економічні показники діяльності закладу теж мають важливе значення. Від цього залежить спроможність театрального колективу не тільки виживати у вкрай важких умовах сьогодення, а й забезпечувати високий рівень творчої складової діяльності театру. Відтак досягнення найкращих в Україні і області фінансово-економічних показників у номінації  «Результативність та рентабельність» насправді стає запорукою як плідної діяльності творчого складу театру, так і високого авторитету закладу в Україні та зростання популярності серед глядачів.

Тож разом з усіма шанувальниками Чернігівського театру радіємо визнанню його успішної діяльності та бажаємо нових високих здобутків на вітчизняній ниві культурно-духовної розбудови країни.

Раїса Міненко,  керівник літературно-драматургічної частини театру

Останні новини Чернігівщини

У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04

Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00

Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.

Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55

11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.