Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 травня, 05:35:54

Найкраще фото Чернігівської області

10.10.2020   20:20Агенцiя

Представляємо світлину, що перемогла в номінації «Найкраща фотографія області» у конкурсі «Вікі любить Землю 2020».

Чернігівська область має свого переможця. Найкращою світлиною цього регіону стала світлина світанку на заплаві річки Снов у Макишинському заказнику, зроблена майже рік тому. Її автором є Олександр Арендар (користувач Alex Arendar), який так само, як і автор найкращої фотографії Києва, бере участь у «Вікі любить Землю» з 2018 року.
«Чарівний світанок у Макишині»: гідрологічний заказник «Макишинське».

Гідрологічний заказник місцевого значення «Макишинське» був заснований у 1979 році і розташований поблизу села Макишин в Городнянському районі Чернігівської області. Стаття про цей заказник у Вікіпедії чекає своїх авторів.

Чернігівська область має найбільшу кількість об’єктів природно-заповідного фонду серед всіх областей України: 673.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини