Від роду і до роду збережем традиції народу
20 серпня у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відкрито виставку обласної краєзнавчо-патріотичної акції учнівської молоді «Від роду і до роду збережем традиції народу», присвячену Дню незалежності України.

Акцію започатковано у 2015 році комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді». Одне з найважливіших завдань конкурсу – створення умов для формування творчої особистості дитини, реалізації її природних здібностей, оволодіння підлітками стародавніми та сучасними техніками декоративно-прикладного мистецтва задля збереження та примноження національних народних традицій та ремесел, оскільки дитяча творчість – це частка духовного життя дитини, яка поєднує її з навколишнім світом.
Учасниками акції стала талановита молодь закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти Чернігівщини. За час проведення акції творчі роботи її учасників неодноразово експонувалися на виставках в музеях Чернігова. Тематика представлених робіт, техніка їх виконання, різновид використаних матеріалів різноманітні, але, згідно з вимогами Положення про конкурс, вироби мають краєзнавчо-патріотичне спрямування. На конкурс було надіслано понад 400 творчих робіт, понад 300 з яких представлено в експозиції цієї виставки.
З року в рік автори робіт дивАкцію започатковано у 2015 році комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді». Одне з найважливіших завдань конкурсу – створення умов для формування творчої особистості дитини, реалізації її природних здібностей, оволодіння підлітками стародавніми та сучасними техніками декоративно-прикладного мистецтва задля збереження та примноження національних народних традицій та ремесел, оскільки дитяча творчість – це частка духовного життя дитини, яка поєднує її з навколишнім світом.
Учасниками акції стала талановита молодь закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти Чернігівщини. За час проведення акції творчі роботи її учасників неодноразово експонувалися на виставках в музеях Чернігова. Тематика представлених робіт, техніка їх виконання, різновид використаних матеріалів різноманітні, але, згідно з вимогами Положення про конкурс, вироби мають краєзнавчо-патріотичне спрямування. На конкурс було надіслано понад 400 творчих робіт, понад 300 з яких представлено в експозиції цієї виставки.
З року в рік автори робіт дивували розмаїттям сюжетів, творчою фантазією, оригінальністю виконання конкурсних робіт, барвистістю та безпосередністю дитячого сприйняття світу. Завдяки участі в акції учні долучилися до відродження народних традицій з декоративно-прикладного мистецтва та активно проводили творче спілкування зі старшими майстрами.ували розмаїттям сюжетів, творчою фантазією, оригінальністю виконання конкурсних робіт, барвистістю та безпосередністю дитячого сприйняття світу. Завдяки участі в акції учні долучилися до відродження народних традицій з декоративно-прикладного мистецтва та активно проводили творче спілкування зі старшими майстрами.
Останні новини Чернігівщини

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.
У Чернігівській політехніці нагородили призерів чемпіонату області з футболу 10:17
Сьогодні в Національному університеті «Чернігівська політехніка» свої нагороди отримали команди-призери та кращі гравці обласного чемпіонату, який нещодавно провели серед футбольних клубів Чернігівщини.
Дотримання трудового законодавства в умовах мораторію: позиція Держпраці 10:05
Дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізація трудових відносин – тема сьогоднішньої онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
ВПО та жителі прифронтових територій можуть скористатися компенсацією на придбання житла за програмою єОселя 09:14
Десятого вересня набрала чинності постанова, якою Кабінет Міністрів України розширив доступ до програми єОселя для внутрішньо переміщених осіб та жителів прифронтових територій. Сам механізм запрацює упродовж декількох днів, коли банки врегулюють обмін інформацією з Пенсійним фондом України.

15 вересня: цей день в Україні і світі 09:13
ДЕНЬ 1300 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1300 RUSSIAN AGRESSION