Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 23:41:46

Школярам – про філармонійний центр

03.06.2020   11:27Агенцiя

Група школярів чернігівської школи «МудрАнгелики» - це вже хор? Виявляється, хор, якщо є буквально п’ять хвилин часу і досвідчений педагог.

2 червня в гостях у філармонійного центру – чернігівські школярі. Все, як має бути під час карантину: дистанціювання, засоби індивідуального захисту.

Познайомив дітлахів з тим, як працює філармонійний центр, де проходять репетиції колективів художній керівник та головний диригент Академічного камерного хору ім. Д.Бортнянського Іван Богданов. Загальне знайомство – і відразу до справи: у репетиційній залі камерного хору пан Іван разом із школярами із простих речень буквально за кілька хвилин створювали невеличкі хорові композиції.

Побували вихованці школи і у затишному дворику філармонійного центру, де проходять джазові концерти, і на великій сцені. Дітям було цікаво все – від того, як працює сценічне обладнання до особливостей роботи артистів.
«Це наша своєрідна дитяча акція до Дня захисту дітей, що відзначався вчора, - каже Іван Богданов. – Можна сказати, що ми йдемо європейським шляхом, адже в європейських мистецьких закладах прийнято робити спеціальні «відкриті дні» для дітей».

У планах – запросити школярів на репетиції концертного хору хлопчиків Академічного камерного хору ім. Д.Бортнянського. «Відома європейська практика, коли під час репетиції з оркестром чи хором диригент пояснює юним гостям, що відбувається на сцені, - розповідає Іван Богданов. – Потім, коли вони приходять на концерт, вони розуміють більше. Академічна музика – річ непроста, і треба вміти її слухати. Тоді отримуватимеш задоволення!»

Прес-центр обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини