Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 05:36:34

"Так ніхто не кохав…": відбулася нова зустріч мистецького проєкту "Михайло Коцюбинський. У колі друзів"

20.02.2020   12:26Агенцiя

19 лютого в музеї-заповіднику відбулася ХХХ зустріч мистецького проєкту «Михайло Коцюбинський. У колі друзів». Вона була присвячена темі кохання в житті відомих людей.

Про це почуття написано багато віршів, видано чимало книг та написано безліч пісень. На новій зустрічі мистецького проєкту гості дізналися чимало цікавих історій кохання видатних людей, які знайшли це світле почуття на Чернігівщині. Хтось на Чернігівській землі став щасливим, а для когось його історія кохання була печальною.

Одна з найдавніших історій про кохання пов’язана з княжною Чорною, яку хотіли видати заміж за нелюба. Не менш інтригуючою була історія гетьмана Мазепи та Мотрі Кочубеївни. Відомий письменник Тарас Шевченко завжди користувався увагою жінок, тому в його житті було чимало романів. Сильні й глибокі почуття переживали саме тут, на Чернігівщині, і Михайло Коцюбинський, і Микола Лисенко, і Микола Вороний, і Павло Тичина. Про кохання в житті всіх цих визначних особистостей і говорили під час зустрічі мистецького проєкту.

Наприкінці заходу було анонсовано наступну зустріч – вона відбудеться 19 березня. Тож слідкуйте за нашими новинами на сайті та в соцмережах та обов’язково приходьте до музею.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини