Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 02:20:49

Презентація збірки "Ассирійські казки"

31.01.2020   10:24Агенцiя

30 січня у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулась презентація книги «Ассирійські казки».

Модератор зустрічі Юлія Рожок повела присутніх студентів факультету психології та соціальної роботи на ННІ філології, перекладу та журналістики чарівним світом казки. Усі ми любимо казки ще з дитинства, через них передається мудрість поколінь та особливості національного характеру. Саме казки мають важливе значення для розвитку та виховання дитини, особливо в дошкільному та молодшому шкільному віці.

Автор передмови та редактор видання Євген Луняк відзначив, що сьогодні унікальна подія –  перша в Україні презентація збірки ассирійських казок. Євген Миколайович відмітив, що під час роботи над книгою він поринув у глибини мудрості ассирійського народу, одного з найстаріших та наймудріших народів світу.

Євген Миколайович представив автора цієї книги Бориса Іонанова. Результатом титанічної праці Бориса Михайловича сьогодні є представлена книга. До збірки увійшли народні казки ассирійців, що мешкають в різних країнах світу, в тому числі і на території сучасної України.

Зразки усної народної творчості, що ввійшли в книгу, століттями передавалися з вуст у вуста. І от тепер він, нащадок прадавньої ассирійської культури зафіксував їх в одній збірці. Тексти тематично складають три групи: чарівні казки, казки про тварин і рослин, повчальні казки про людей.

Студенти під час зустрічі здійснили мандрівку в фантастичний світ дитинства, адже книга напрочуд цікава не лише для дітей, але і для всіх, хто хоче дізнатися про історію та культуру ассирійського народу. 

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя

Останні новини Чернігівщини

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11

За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.

“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41

Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини