Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 січня, 07:28:59

"Малі міста - великі враження": чотири проєкти з Чернігівщини серед переможців конкурсу

14.12.2019   11:54Агенцiя

В Україні вже вдруге відбувся конкурс культурно-мистецьких проєктів «Малі міста — великі враження». Мета – презентувати туристичний потенціал населених пунктів, в яких проживає до 50 тисяч осіб.

Результати реалізованих цьогоріч ініціатив обговорили  12 грудня на підсумковій конференції Міністерства культури, молоді та спорту України за участі профільного міністра Володимира Бородянського. До роботи долучилися представники з різних регіонів країни.

Нагадаємо, у 2019 році із понад 180 поданих заявок сім надійшло з Чернігівщини. Експертний відбір провели у два етапи. Спочатку відібрали цікаві проєкти з точки зору змістовності. Потім — захист ідей у Мінкультури, де заявники засвідчували фінансову спроможність виконання. У результаті обрали 74 переможців, серед яких — проєкти чотирьох громад нашої області.

Отже, креативні ініціативи змогли реалізувати Кіптівська ОТГ (всеукраїнський фестиваль «Осінній Fest»), Козелецька (проєкт мистецьких заходів та інтервенцій «Час нових історій»), Сосницька (арт-резиденція Олександра Довженка в рамках ІІ Молодіжного фестивалю «Капелюш») та Плисківська («Плиски-ТУРФЕСТ»). На це з державної скарбниці спрямовано більше 900 тисяч гривень.

До речі, проєкт «Час нових історій» представники Козелецької громади презентували під час конференції. Ця ідея об’єднала різні мистецькі заходи: театральну виставу, фестиваль барокової музики, лекції та воркшопи на тлі історичних пам’яток Козельця.

Учасники конференції не тільки підбили підсумки конкурсу, а й дискутували з приводу розвитку культурної сфери в умовах децентралізації. Також обговорили потенціал культурної спадщини та креативних кластерів у розбудові туристичної привабливості малих територій, інформує Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40

Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.

8 січня: цей день в Україні і світі

8 січня: цей день в Україні і світі 08:31

День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини