Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 07:12:28

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада

09.12.2019   12:38Агенцiя

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорієм Олійником.

Традиційно на нараді було заслухано відділ з питань діловодства та роботи зі зверненнями громадян про стан виконавської дисципліни та доручень міського голови, а також обговорені звіти керівників відділів та управлінь і плани роботи на поточний тиждень.

У секторі звернень громадян Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади перебувають на контролі 60 звернень громадян (29 – надійшло з Чернігівської обласної державної адміністрації «звернення на урядову гарячу лінію»). Мешканці звертались з питань надання матеріальної допомоги, щодо виділення земельної ділянки під забудову, встановлення відбійників по вул.Незалежності, щодо безпритульних тварин у місті, питання соціального захисту дітей тощо. 03 грудня відбувся прийом міським головою на якому було 10 заявників.

04 грудня в рамках реалізації Стратегії розвитку Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади 2027 на базі ніжинського центру надання адміністративних послуг відкрили центр підтримки підприємництва. Дана ініціатива реалізувалася за підтримки Офісу розвитку малого і середнього підприємництва при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Ніжинської міської ради, а також проєкту FORBIZ.

Попередньо між міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофієм Миловановим, головою Чернігівської обласної державної адміністрації Андрієм Прокопенком та міським головою Анатолієм Лінником був підписаний Меморандум про співпрацю щодо реалізації пілотного проекту з утворення центру підтримки підприємництва у місті Ніжині Чернігівської області.

Принцип роботи пункту – це єдине вікно, де підприємець може дізнатися про можливості для відкриття своєї справи та розвитку наявного бізнесу, дієві програми підтримки МСП та отримати безкоштовну інформаційну консультацію від співробітника пункту. Офіс розвитку МСП провів попереднє навчання консультантів інформаційних пунктів, надав матеріали для роботи разом з інформацією про працюючий державний інформаційний портал для підприємців (www.sme.gov.ua).

Підприємці зможуть користуватися безкоштовними інформаційними послугами та розвивати підприємництво у своєму регіоні.
Адреса інформаційного пункту підприємців: м.Ніжин, вулиця Яворського, 7. Часи роботи: Понеділок, середа, п’ятниця: з 08.30 до 15.00. Телефон: 7-13-47.

Головний лікар КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Калініченко зауважила, що проводиться черговий етап по укладанню декларацій з пацієнтами та по внесенню їх в новий електронний ресурс helsi.me для запису на прийом до свого сімейного лікаря за посиланням: https://helsi.me/speciality/1/all/all. На сьогоднішній день підписано 50311 декларацій пацієнтів з сімейними лікарями (71,9% від загальної чисельності населення міста). Лікарями підприємства проводиться виписка електронних рецептів за програмою «Доступні ліки». Проводиться вакцинація проти ГРИПу та дифтерії.

У зв’язку з пожежею, яка сталася 04 грудня 2019 року в Одеському коледжі економіки, права та готельно - ресторанного бізнесу, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник наголосив керівникам окремих підприємств та установ міста на дотриманні правил техніки пожежної безпеки. «Необхідно провести додаткові інструктажі щодо дотримання правил поводження з електроприладами та навчання щодо евакуації людей під час надзвичайної ситуації» - зазначив Григорій Миколайович.

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression