Іво Бобул: концерт на сцені Філармонійного центру
Народний артист України Іво Бобул 7 грудня з сольним концертом виступив перед чернігівськими глядачами на сцені обласного філармонійного центру.
Відкрив концертну програму спеціальний гість, добре відомий чернігівській публіці музикант — один з найвідоміших баяністів Європи, заслужений артист України Олег Подольський.
Унікальний голос Іво Бобула звучить на українській естраді вже чотири десятиліття. Його творчість для багатьох колег є мірилом професіоналізму. Він не втомлюється дивувати публіку новими програмами.
У творчому доробку Іво Бобула сотні пісень — як власних, так і перлин світової класики. А такі пісні як "Душі криниця", "Місячне колесо", "Берег любові", "Якщо любиш, кохай", "На Україну повернусь", "Скрипалю" по праву вважаються народними хітами. І понині у репертуарі співака здебільшого пісні про кохання та пісні, в яких він створює свій образ України.
Іво Бобул продовжує активну концертну діяльність. Його мета — максимально охопити класичною українською естрадною піснею всю Україну. Співак вважає це за необхідне — для популяризації і підтримки вітчизняної культури.
Кращі твори з репертуару Іво Бобула, а також прем’єри пісень прозвучали зі сцени Чернігівського обласного філармонійного центру. З перших акордів до фінальних нот глядачі залишалися в полоні неповторного голосу і по-справжньому чоловічого артистизму Іво Бобула. І довго не відпускали співака, бажаючи чути його ще й ще, повідомив прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression
На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52
В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.