Відкрили виставку світлин з колекції підсумків міжнародного фотоконкурсу "4383 дні дитинства – 2019"
В конференц-залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулося відкриття виставки світлин з колекції підсумків міжнародного фотоконкурсу "4383 дні дитинства – 2019" (Мінськ, Білорусь).
![](/uploads/25364-m.jpg)
До десятого, ювілейного, фотоконкурсу організатори вирішили зробити подарунок не тільки учасникам, а, насамперед, глядачам та любителям фотомистецтва. Виставка світлин в бібліотеці відкрила фестиваль дитячої фотографії з колекції підсумків міжнародного фотоконкурсу "4383 дні дитинства – 2019".
Наступною стала виставка світлин "Місто професій" Катерини Мітіної (Мінськ) в науковій бібліотеці Чернігівського національного технологічного університету. Підсумки конкурсу 2019 року в номінації дитячого портрету "Світ навстіж" були підведені в Чернігівському обласному художньому музеї ім. Г. Галагана. Ще одна фотовиставка мисткині з Мінська – "Домашній альбом" Ольги Левкович – була презентована в Чернігівській обласній дитячій лікарні. І завершила цикл виставка світлин українських авторів з колекції міжнародного фотоконкурсу "Діти нашого міста", що експонується в Чернігівській міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського.
Серед чернігівських фотомитців, роботи яких представлені на виставці в Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка – Юрій Хромушин, Сергій Тарабара, Інна Буглак та Роман Віленський.
Засновник мінської розподіленої галереї "Фотомистецтво", представник оргкомітету конкурсу "4383 дні дитинства" Костянтин Мельник зазначив: "Тішуся, що виставки за підсумками нашого фотоконкурсу стали в бібліотеці обов'язковими і традиційними, а сама бібліотека – нашою домівкою." Також митець розповів про результати цьогорічного конкурсу: "В 2019-му році отримано 320 паперових фотографій та віддано в руки призерам 40 дипломів. Але окрім власне оргкомітету фотоконкурсу "4383 дні дитинства", дипломами також нагороджували Білоруський державний технологічний університет, Перша некомерційна концептуальна артгалерея "Брама" та центр духовного просвітлення і соціального служіння Мінського приходу "Радість".
Як один з організаторів конкурсу, Костянтин Мельник вважає, що головний приз для митця – це коли фотографії віднайдуть свого глядача. Також він переконаний, що світлини треба експонувати, адже вони створені щоби дарувати теплі емоції глядачам та популяризувати щасливе й радісне дитинство, аби для всіх маленьких янголяток їхні найперші роки пізнання світу були безтурботними і безхмарними.
Окрему подяку Костянтин Мельник висловив чернігівському фотомитцю Сергію Тарабарі за постійну й невтомну допомогу в організації виставок за підсумками конкурсу в Чернігові.
Чернігівська художниця та поетеса Тетяна Тимошенко привітала гостей та організаторів заходу своїми солодкими й романтичними римами, а чернігівський фотохудожник та фоторепортер, член ЧОО НСФХУ Віктор Кошмал закликав колег і фотолюбителів бути активними та ділитися своїми світлинами з глядачами.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.