Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 05:57:39

Комікси про українського супергероя від чернігівських художників

05.09.2012   14:10Агенцiя

“Останній мольфар” – перший комікс про головного українського супергероя з’явився завдяки чернігівцям.

На фанатів першого супергероя України очікує радісна подія. На початку осені за підтримки видавництва “Оріяна” виходить у світ мега-дітище студії “GURU comix” – 1-а частина графічних новел про неймовірні пригоди останнього чаклуна Запорізької Січі. Грицько Срака – так, чисто по-козацьки, звуть головного героя комікса “Останній мольфар”.

Його творці, художник Олег Синельник і письменник Михайло Семишкур, переконані, що зараз Україна особливо гостро потребує власних супергероїв, які покликані нагадати нашим сучасникам про те, що таке героїзм, патріотизм, мужність, любов до рідної землі.

Історична довідка: Грицько Срака – перший український супергерой, легендарний і загадковий козак-характерник, народжений у Чернігові. Вперше комікс з його участю був надрукований в журналі “Чернігів-24?. Колоритний і харизматичний суперкозак, створений художником Олегом Синельником, настільки припав до душі чернігівцям, що з тих пір день його народження – 21 березня – відзначають щорічним фестивалем мистецтв “Чорногон”. Образ чернігівського козака став джерелом натхнення для українських коміксистів та посприяв виникненню мальованих історій, де центральною дійовою особою є козак-характерник.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини