Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 11:30:27

Відкрилась фотокументальна виставка до Дня захисника України

12.10.2019   10:43Агенцiя

11 жовтня Державний архів Чернігівської області розпочав експонування фотодокументальної виставки «До Дня захисника України», що об'єднала понад 50 документів та світлин, більшість із яких перебуває на зберіганні в зазначеній установі.

Хронологічно презентовані документи охоплюють досить великий проміжок часу - з 1831 по 2016 роки. Однак основна частина документів присвячена Героям сьогодення, в першу чергу тим воїнам, які полягли, захищаючи в жорстоких боях незалежність та територіальну цілісність України. Ці документи містять біографічні дані, дату й місце загибелі та поховання Героїв.

Частина документів розповідає про невтомну діяльність волонтерів, які безстрашно доставляли допомогу в зону проведення антитерористичної операції/операції Об’єднаних сил.

Окремий сегмент виставки складають зображення нагород та відзнак, якими нагороджуються військовослужбовці, волонтери, медики тощо за участь в АТОООС.

Також на виставці презентовані документальні першоджерела, що увійшли до архівної колекції документів, присвяченої учасникам АТО/ООС та волонтерського руху - «Герої не вмирають».

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини