Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 березня, 00:53:25

Духовий оркестр виступив у Бахмачі на честь Дня захисника України

12.10.2019   10:18Агенцiя

Найвідоміший духовий оркестрів Чернігівщини - Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент, заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук) - створив піднесений настрій для жителів Бахмаччини.

До Дня захисника України в районному будинку культури 11 жовтня музиканти дали святковий концерт, на який запросили ветеранів АТО та ООС, військовослужбовців, волонтерів, представників влади та громадськість.

Послухати козацькі пісні, сучасні твори та військові марші, що стали візитівками Збройних Сил України, в будинку культури зібралася повна зала глядачів. Провела концерт Інна Василенко.

У виконанні солістки філармонійного центру, лауреатки міжнародних конкурсів Марини Коваленко, під акомпанемент Духового оркестру прозвучали пісні: «Тече вода», «Край, мій рідний край», «Україна - це ми» та інші. Особливе захоплення у присутніх викликали оркестрові попурі на тему українських народних пісень, музичні твори з популярних кінострічок, а також такі авторські твори Анатолія Ткачука як “Українська фантазія”, “Молодість” та інші мелодії.

Концерт отримав захоплені відгуки слухачів і пролетів як одна мить, залишивши в душі кожного яскравий слід і прекрасні емоції, повідомив прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression