Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 00:24:29

В Ніжинському виші зазвучали "Литаври"

11.10.2019   09:59Агенцiя

10 жовтня в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя в рамках Міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Литаври» відбулась низка зустрічей з письменниками.

Студенти мали можливість відвідати презентацію нових книжок Василя Шкляра «Треба спитати у Бога», «Характерник» та кіновидання «Чорний ворон».

Лауреат Шевченківської Премії Павло Вольвач представив свої видання «Сни Неофіта» та «У Києві» для студентів факультету психології та соціальної роботи.

Філологи мали зустрічі з сучасними молодими поетесами: Ольгою Ольховою, Іриною Цілик, Іриною Венжик та Тетяною Винник,а також з Василем Теремком, завідувачем кафедри видавничої справи та редагування Інституту журналістики Київського університету.

Також цікавою видалась розмова з сучасним хорватським письменником Міланом Загорацом.

Останні новини Чернігівщини

Про готовність громад до надзвичайних ситуації – під час поїздки начальника ОВА на прикордоння 17:35

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із своїм заступником Дмитром Синенком працювали в прикордонних районах – Новгород-Сіверському та Корюківському.

З нагоди професійного свята в обласному центрі привітали працівників культури 17:14

Напередодні Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України, що традиційно відзначається 9 листопада, вітали представників галузі.

Сплата податків мобілізованими ФОПами, реєстрація волонтерської діяльності та інші питання до податкової – на зустрічі «Діалог влади та бізнесу» 16:31

Днями у фокусі онлайн-зустрічі – податкова тема. Зокрема, актуальні запити, які цікавлять підприємців: подання звітності у випадку блекауту, допомога податкової мобілізованим ФОПам та оподаткування волонтерської діяльності.

Ніжинські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо жінки, яка завдала співмешканцю тяжкі тілесні ушкодження 15:29

Слідчі Ніжинського районного управління поліції завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 29-річної жінки, яка під час конфлікту завдала своєму співмешканцю ножових поранень.

Тимчасові обмеження продовжено: рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС 14:17

7 листопада 2025 року відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини