Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 грудня, 03:24:09

Вечір українського романсу Тетяни Асадчевої

26.09.2019   08:18Агенцiя

Шанувальників українського романсу 25 вересня на вечір до Чернігівського обласного філармонійного центру запросила лауреатка міжнародних конкурсів Тетяна Асадчева (мецо-сопрано).

Тетяна Асадчева

Тетяна Асадчева

Це був третій її сольний виступ на головній концертній сцені області. Вперше перед чернігівською публікою пані Тетяна співала ще два роки тому. Тоді вибагливі слухачі високо оцінили її сольну програму, що складалася із класичних творів західноєвропейського оперного мистецтва.

Вдруге співачка постала перед чернігівською публікою у лютому цього року. І її програма, що мала іспанську тематику, своєю яскравістю та емоційністю немовби наблизила весну, подарувавши чернігівцям позитивний настрій на багато місяців вперед.

Цього ж разу Тетяна Асадчева представила своїм шанувальникам програму, що  складалася з популярних українських ліричних творів 19 — 20 сторічь, які вважаються золотим фондом української романсової пісні. 

Під акомпанемент рояля (лауреат міжнародних конкурсів Микола Чикаренко), соло, або у дуеті зі своєю колежанкою, лауреаткою міжнародних конкурсів Наталією Білоцерківською (сопрано), були виконані романси Миколи Лисенка, Кирила Стеценка, Якова Степового, Віктора Косенка, Георгія та Платона Майбороди, Олександра Білаша, Анатолія Кос-Анатольського та інших.

Слухачі щедрими оплесками віддячували кожному концертному номеру. Особливо ж — коли звучали такі непідвладні часу хіти, як «Вечірня пісня» Кирила Стеценка і Володимира Самійленка, «Два потоки з Чорногори» Анатолія Кос-Анатольського і Миколи Петренка, «Пливе моя душа» Михайла Жербіна і Персі Біші Шеллі або неперевершений «Київський вальс» Платона Майбороди і Андрія Малишка.

Як висловився автор проекту і ведучий концертної програми  мистецтвознавець, заслужений діяч мистецтв України Олег Васюта, український романс схожий на сповідь, що зачіпає тонкі душевні струни. То ж  музична сповідь Тетяни Асадчевої, якою вона через український романс  доторкнулася до душевних струн кожного слухача, стала справжньою мистецькою подією нового концертного сезону Чернігівського обласного філармонійного центру, інформує прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини