Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 січня, 23:56:48

У Чернігові презентували виставку до 76-річчя вигнання нацистських окупантів

21.09.2019   11:45Агенцiя

У Державному архіві області експонується фотодокументальна виставка «До 76-ї річниці вигнання нацистських окупантів з Чернігівщини».

На виставкових стендах представлено більше 30 документів, майже 36 світлин, 5 карт-схем, що хронологічно охоплюють період з 1935 по 1948 роки.

Експоновані матеріали поділено на тематичні блоки: «Чернігів напередодні війни», «Вторгнення», «Нацистський «Новий порядок», «Корюківська трагедія», «Зруйнований Чернігів», «Відбудова» тощо.

Представлені на виставці документи відтворюють трагічну історію Чернігова та області окупаційного періоду: розстріли мирних громадян та військовополонених, вивезення чернігівців на рабські роботи до Німеччини, знищення населених пунктів з усіма мешканцями.

Привертають особливу увагу відвідувачів стенди під загальною назвою «Визволення Чернігова та Чернігівщини». Презентовані на них матеріали відтворюють процес вигнання окупантів з Чернігівщини.

Також на виставці представлені статті тогочасних друкованих видань.

У контексті святкування Дня міста Чернігова оформлено експозицію під назвою «Відбудова», що містить документи та фотоматеріали, на яких зображена участь людей у відбудові обласного центру.

Виставка експонуватиметься протягом двох тижнів.

Останні новини Чернігівщини

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини