Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 жовтня, 04:33:40

Презентація книги “Через роки та відстані”

01.09.2012   17:40

В приміщенні Чернігівського районного відділу внутрішніх справ відбулася презентація книги “Через роки та відстані”, написаної міліцейським колективом та ветеранами органів внутрішніх справ, які стояли біля витоків становлення підрозділу.

Презентація книги “Через роки та відстані”

Презентація книги “Через роки та відстані”

На святкові заходи прийшли працівники Чернігівського райвідділу, журналісти, пенсіонери, творчий колектив, який приклав значних зусиль до написання твору про історію, роботу і розвиток міліції Чернігівського району.

Відкрив урочисте зібрання начальник Чернігівського райвідділу міліції Сергій Бондар, він висвітлив хід творчого процесу написання книги, збір матеріалів, опрацювання архівів та спілкування з ветеранами.

Сергій Віталійович підкреслив, що метою написання книги був не сухий хронологічний виклад фактів і подій, а показ міліціонера, як носія історичних традицій захисту рідної землі від криміналу, змалювання образу правоохоронця – сина Чернігівщини, готового покласти душу й тіло на олтар законності.

Підполковник Сергій Бондар зауважив, що книга мала на меті висвітлити ті моменти міліцейської роботи, які як правило залишаються за кадром, але варті уваги громадськості. Зокрема, в книзі тонко показані людські якості міліціонера, патріотизм, мужність і співчуття до тих, хто помилився в цьому житті, але готовий стати на шлях виправлення.

Як і годиться, одним з перших читачів нової книги став начальник Управління МВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик. Він з цікавістю ознайомився з книгою від першої до останньої сторінки, головний міліціонер області високо оцінив творчий доробок редакційної колегії на чолі з начальником райвідділу Сергієм Бондарем. Начальник УМВС Олександр Михайлик віддав належне вкладеній у дослідження титанічній праці та висловив упевненість, що книга зацікавить не тільки міліціонерів, які несуть службу в лавах Чернігівського райвідділу, а й представників інших територіальних підрозділів, студентську молодь, краєзнавців.

В залі були присутні колишні начальники райвідділу, відділів і служб, а також молоді співробітники, гості. Багато ветеранів упізнали в оповіданнях себе і своїх товаришів, їм було приємно згадати часи своєї молодості в райвідділі. Зовсім нещодавно в області побачила світ книга “Міліція Чернігівщини”, там теж був розділ про Чернігівський райвідділ, але не в тому об’ємі, як цього хотілося б. Тому працівники Чернігівського райвідділу спільно з ветеранами вирішили опрацювати архіви, записати спогади пенсіонерів і розширити оповідь про свій підрозділ. В книгу вкладено не тільки маса роботи, а й серце тих, хто її писав. Сергій Віталійович Бондар, як керівник і координатор проекту, звернувся до джерел, до історії, без якої не буде майбутнього. Великий плюс, що у збиранні матеріалів брали участь і молоді співробітники, які тільки-но прийшли на службу.

Ця книга нині дуже цінна і своєчасна, молоді міліціонери, як і цивільна молодь, яка прочитає цей твір, побачить образи справжніх чоловіків, синів рідної землі, що стояли на сторожі Закону, боролися за справедливість, захищали правду.

Співавтори книги у своїх виступах підкреслили, що в нинішні непрості часи вкрай важливо аби молоді міліціонери могли прочитати, з якими труднощами стикалися їх діди у післявоєнні часи, як знаходили час і для роботи, і для навчання, і для занять громадською діяльністю. Вони висловили впевненість, що праця не загубиться на полицях, а стане популярною настільною книгою кожного співробітника. Книга вдало презентує міліціонера не тільки як озброєного представника виконавчої влади, а і як творчу особистість зі складним внутрішнім світом та переживаннями. Читачі найдуть у книзі не тільки невідомі факти з історії міліції, а й масу цікавих розповідей.

Невдовзі кожен міськрайвідділ та підрозділ УМВС отримає примірники книги, аби працівники, ветерани та всі бажаючі змогли ознайомитися з цим виданням.

Останні новини Чернігівщини

За якими послугами звертаються до податкової

За якими послугами звертаються до податкової 17:50

Протягом січня-вересня 2020 року до управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області надійшло 56,3 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

Про імпорт-експорт Чернігівської області

Про імпорт-експорт Чернігівської області 17:48

У січні–серпні 2020р. експорт товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області становив 489 млн.дол. США, імпорт – 234 млн.дол.

Ніжинський елеватор

Ніжинський елеватор "Кернела" встановив рекорд із завантаження вагонів-зерновозів 17:39

Елеватор «Дружба-Нова» (Ніжинський елеватор агрохолдингу «Кернел») встановив рекорд з відвантаження зерна на залізничний транспорт, завантаживши за 26 годин 86 вагонів-зерновозів, або більше ніж півтора маршрута.

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу "Лелека-100" проходить державні випробування 17:33

На Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) проводяться державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека −100».

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 20 жовтня зафіксовано 254 нових випадків інфікування COVID-19.