Втретє відбувся Обласний фестиваль української пісні і танцю імені Григорія Верьовки
15 вересня на Співочому Полі у Березні Менського району, на батьківщині знаменитого українського композитора, хорового диригента і педагога, втретє відбулося музичне свято, що носить його ім’я, - Обласний фестиваль української пісні і танцю імені Григорія Верьовки.
Організатори акції зазначають, Чернігівщина віддавна славиться своєю пісенною культурою та вокальним мистецтвом. Щорічне проведення фестивалю української пісні і танцю на Співочому Полі сприяє згуртуванню мистецьких сил навколо невмирущої української народної пісні, реалізації ідей музично-хореографічного просвітництва, яким присвятив своє життя Григорій Верьовка.
Відкрив програму фестивалю виступ Академічного народного хору обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Володимир Коцур, головний балетмейстер – Віктор Войников, керівник оркестрової групи - Лариса Падій). За значний внесок у розвиток і популяризацію музичного мистецтва Чернігівщини колектив отримав особливу відзнаку від депутата Чернігівської обласної ради Василя Леоненка.
Свою творчість продемонстрували колективи з Чернігова, Бахмача, Михайло-Коцюбинського, Бобровиці, Іванівки, Куликівки, Мени, Олишівки, Салтикової Дівиці, Количівки, Жеведі, Березни, Седнева. Ведучий програми Ігор Василенко вручив кожному учасникові концерту диплом учасника фестивалю. На Співочому Полі були представлені виставки майстрів декоративно-прикладного мистецтва області.
Завершився фестиваль великою концертною програмою Академічного народного хору, в яку увійшли вокально-хореографічні композиції, які яскраво презентують сучасну українську народну пісню і музично-хореографічне мистецтво.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32
З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.
5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19
П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.
Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54
29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.
Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.