Чернігівські фотографи представили свій доробок у художньому музеї
6 вересня у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття спільної фотовиставки чернігівських фотохудожників під назвою «Чорно-білий вимір».
На виставці представлено 40 робіт 13-ти фотографів. Експозиція включає як чорно-білі, так і монохромні світлини, які виконані в різних стилях.
Попри не аби яку різноманітність сюжетів, фотороботи доповнюють одна одну, складаючись в абсолютно окремий вимір, вимір дійсно творчих людей.
Кажуть, що кожна чорно-біла світлина відкриває душу, тому хто на неї дивиться. Адже ніщо не відволікає від споглядання суті та художнього задуму автора.
Тож, запрошуємо глядача переконатися в існуванні особливої атмосфери, що створюють чорно-білі світлини, проникнути у суть, зрозуміти ідею зображеної миті. Ласкаво просимо до чорно-білого виміру!
Виставка триватиме до 8 жовтня.
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.