До 125-ї річниці з дня народження Олександра Довженка у Чернігові відкрили виставку
У Чернігівському військово-історичному музеї працює виставка з нагоди 125-річного ювілею нашого видатного земляка, письменника, кінорежисера, художника, класика світового кінематографу Олександра Довженка.

Експозиція об’єднала понад 20 експонатів: фото та архівні документи, уривки з автобіографії режисера та його щоденника, а також картина, яка є одним із останніх прижиттєвих портретів режисера.
Окрім того, на виставці представлено і особисті речі митця. Серед них – капелюх, дорожня сумка, папка для документів та записник Олександра Довженка.
Також для присутніх транслювали один із німих фільмів Олександра Довженка «Звенигора» 1928-го року.
Усі охочі зможуть ознайомитися з виставкою до кінця року.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.