Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 13:04:17

Робота над танцювальним шоу " Майданс" у самому розпалі. ВІДЕО

29.08.2012   11:56Агенцiя

До суботи залишилось не так багато часу, а ще є над чим працювати. За словами головного хореографа Майкла Шурпи, 1 вересня потрібно показати все, на що ми здатні аби не залишити проект і не повернутись до Чернігова ні з чим.

Минулої суботи проходила перша запекла боротьба і одне місто вже вибуло з гри. Члени журі цього разу будуть оцінювати не тільки хореографію, а й сам сюжет номера. Найвищу оцінку за таке завдання поставили місту Кривий Ріг. Єдине, що бентежить хореографів, це відсутність достаньої кількості учасників.

Всього задіяли 150 учасників, а потрібно 400. І ще не відомо, чи всі ті діти, які наразі активно тренуються, зможуть поїхати до столиці 1 вересня, в День Знань. З управлінням освіти й досі ніхто не узгодив той факт, що юних танцюристів потірбно відпустити захищасти честь міста, заявив начальник управління освіти міської ради Володимир Купріяненко. Тож скільки дітей вийде на майдан побачимо вже цієї суботи.

ТРА "Новий Чернігів"

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:53

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Про ефективне управління людьми дізналися представники громад Чернігівщини

Про ефективне управління людьми дізналися представники громад Чернігівщини 11:42

У вівторок, 18 лютого у Чернігівському регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою» відбувся тренінг на тему «Управління людськими ресурсами в ОТГ». Учасниками заходу стали представники об’єднаних територіальних громад Чернігівської області.

Освітня субвенція у 2020 році для Чернігівщини збільшена на 36,66 млн. грн

Освітня субвенція у 2020 році для Чернігівщини збільшена на 36,66 млн. грн 10:44

Уряд спрямував місцевим бюджетам кошти на освіту та підтримав позицію Асоціації міст України щодо врахування реального контингенту учнів.

Міський голова Ніжинв провів особистий прийом громадян

Міський голова Ніжинв провів особистий прийом громадян 10:23

18 лютого міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян.

Відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік

Відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік 10:13

Звіт про виконання міського бюджету міста Чернігова в 2019 році був представлений на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 18 лютого. Озвучила підсумкові показники фінансового року керівниця фінансового управління міської ради Олена Лисенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини