В музеї-заповіднику відкрилася виставка бібліотечних матеріалів до Дня державного прапора та Дня Незалежності України
В музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського відкрилася виставка бібліотечних матеріалів до Дня державного прапора і Дня Незалежності «Державні символи України».

23 серпня 1991 року до сесійної зали Верховної Ради група народних депутатів України занесла синьо-жовтий прапор. Нині його як реліквію зберігають під склом у музеї ВРУ. Наступного дня, 24 серпня 1991 року, в нашій державі був прийнятий Акт проголошення незалежності України. Відтоді кожного року 24 серпня ми відзначаємо День Незалежності. Цьогоріч минає 28 років від цієї знаменної події.
На виставці бібліотечних матеріалів «Державні символи України» представлені книги різних років видання, що ілюструють нелегкий шлях становлення державних символів України – прапора, гімну, гербу. Також є книги, які розповідають про історію становлення незалежності нашої держави.
Виставка триватиме до 30 серпня.
Адреса музею: м. Чернігів, вулиця Коцюбинського, 3.
Тел. для довідок: (0462) 677-481, 678-741.
Останні новини Чернігівщини
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 17:23
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
В Чернігові внаслідок російської атаки пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 16:52
Сьогодні росіяни атакували ударними безпілотниками Чернігів.
Судитимуть працівницю суду, яка висміювала на кладовищі загиблих воїнів та чекала знищення міста 16:19
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовнопрацівниці судуміста Чернігова за фактами пособництва державі-агресору, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 111-2, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).
Уряд збільшив термін отримання компенсації роботодавцями з прифронтових регіонів за працевлаштування ВПО 15:48
Тепер роботодавці з прифронтових та найбільш постраждалих від повномасштабної війни регіонів можуть отримувати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб не 3, а 6 місяців.
Роз’яснення для чернігівців: чи існує у місті заборона індивідуального опалення та як від’єднатися від централізованого теплопостачання 15:27
Останнім часом у соціальних мережах з’являється багато недостовірних та маніпулятивних матеріалів, мовляв, у Чернігові діє заборона на індивідуальне опалення.