На Чернігівщині готуються до проведення першого історичного фестивалю
31 серпня цього року на території парку природи «Беремицьке», що на Козелеччині, вперше відбудеться історичний фестиваль «Спис на Вістрі».
Наразі триває етап підготовки. Оргкомітет фестивалю під керівництвом директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Олександра Левочка зібрався 13 серпня щоб обговорити програму та узгодити всі організаційні питання.
Так, на учасників заходу очікуватимуть майстер-класи з метання списів, стрільби з лука, групові битви, поєдинки воїнів, історичні ігри та розваги. Окрім того, всі охочі матимуть змогу познайомитися з матеріально-культурною спадщиною Чернігівщини у період Х-ХІ століття.
Аби туристам було комфортно та зручно добиратися до локації, проведено ямковий ремонт доріг у напрямку парку, також встановлять нові сучасні дороговкази.
Подієвий/фестивальний туризм – важливий та перспективний напрямок розвитку туристичної галузі регіону. Тож організатори сподіваються, що на захід завітає велика кількість людей не лише з України, але й з інших країн.
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression