Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 грудня, 12:25:29

Звітний концерт юних клейнодівців

03.06.2019   13:52Агенцiя

Навчальний рік завершився і для вихованців Дитячої мистецької студії Академічного ансамблю пісні і танцю “Сіверські клейноди”. Нині її відвідують близько 120 дітей віком від 4 до 16 років.

Студії вже вісім літ, і за цей час стало традицією підбивати підсумки щорічним звітним концертом. Такий виступ для юних клейнодівців - своєрідний іспит, але іспит сценою і аплодисментами глядачів. У творчому кошику вихованців Дитячої мистецької студії - різнопланові твори: сучасна лірика, народні пісні й танці, патріотика.

2 червня Дитяча мистецька студія “Сіверських клейнодів” презентувала на сцені обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм яскравий і потужний звітний концерт, в якому свої вокальні і танцювальні таланти, сценічну майстерність продемонстрували учні викладачів Ольги Мандзюк (ансамблевий спів), Надії Мовлян (сольний спів), Наталії Гультяєвої (сольний спів), хореографів Олексія Мироненка і Альони Овечко: Софія Тарасевич, Єва Селівон, Ліза Шурубенко, Марина Ліпатнікова, Емілія Чемериська, Ліза Дорош, Ніколь Грайс, Ілля Черніков, Микола Сиволожський, Дар’я Скалюн, Рада Шостак, Аліса Доломан, Богдана Хоменко, Даня Ніколаєнко, а також ансамблі в різних вікових групах.

Педагоги Дитячої мистецької студії “Сіверських клейнодів” кажуть про своїх учнів: “В нашій студії навчаються талановиті, щирі і завзяті діти, які живуть у світі творчості!” Попереду в них літні канікули. А новий навчальний рік для дітей обіцяє бути не менш цікавим і насиченим, інформує прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини