Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 03:00:47

“Мелодія серця в пейзажі бринить”

04.11.2011   08:08

“Мелодія серця в пейзажі бринить” – саме під такою назвою відрилась виставка до 85-річчя чернігівського живописця Степана Бібіка в обласному художньому музеї.

І не дивно, адже пейзажист пропускав все, що бачив через душу і тільки потім відображав це у своїх творах. Митець постійно ходив на пленери і в нього не було жодного дня, щоб він не взяв у руки пензля.

На виставку завітало чимало художників та поціновувачів мистецтва, які особисто знали Степана Бібіка. Кажуть, що ця людина була хоч і скоромною, але завжди відкритою до спілкування.

На виставці представлені майже 30 робіт художника за період з 1964 до 1976 років. Це пейзажі переважно зимові та весняні – саме ці пори року були його улюблені.

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=1725

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини