В Чернігівській обласній бібліотеці для дітей проведено заняття креатив-лабораторії "Бібліопрофі"
В Чернігівській обласній бібліотеці для дітей проведено заняття креатив-лабораторії «Бібліопрофі» на тему «Інформаційно-бібліографічна діяльність в дитячих бібліотеках: від традицій до інноваційного пошуку» для працівників дитячих бібліотек області.
Головний спеціаліст відділу культурного розвитку та економічних питань Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації Наталія Колозіна вела розмову про стан бібліотек для дітей області в умовах децентралізації.
Працівники дитячих бібліотек області ознайомились з впровадженням новітніх технологій у бібліотечну практику та новаціями у популяризації книги й заохочення до читання сучасних дітей.
Завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу Олена Волченко виступила з консультацією «Бібліографічна робота в бібліотеках для дітей: сучасні технології та інновації» про модернізацію та оновлення важливих напрямків бібліографічної діяльності.
Професійний консалтинг «Медіа-інформаційна грамотність та безпека дітей в Інтернеті» головного бібліографа Лариси Казакової і бібліографа Наталії Свириденко бібліотеки зацікавив всіх присутніх.
Ярмарок бібліографічних ідей «Бібліографічна мозаїка: інтерактивні форми та інноваційні проекти» про найкращий досвід дитячих бібліотек України став корисним і цікавим для учасників креатив-лабораторії.
Як сказала провідний бібліотекар Городнянської районної бібліотеки для дітей Тетяна Кузьміна такі заняття необхідні та дуже корисні, актуальні сучасні інновації будуть впроваджуватись в діяльність дитячих бібліотек Чернігівщини.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.