Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 05:39:46

У Прилуках проведено фестиваль-конкурс "Свято танцю"

07.05.2019   12:24Агенцiя

4 травня Прилуцький міський Будинок культури зібрав на своїй сцені танцювальні колективи та солістів в рамках Всеукраїнського відкритого хореографічного фестивалю-конкурсу «Свято танцю», присвяченого Міжнародному Дню танцю.

Фестиваль-конкурс проводиться з метою пізнання хореографічної культурної спадщини і досягнень регіонів України, встановлення дружніх контактів між творчими колективами, популяризації мистецтва танцю у молодіжному середовищі, удосконалення виконавської майстерності та підвищення художнього рівня аматорського мистецтва, обміну досвідом роботи керівників колективів та учасників.

Учасників фестивалю очолювало висококваліфіковане журі:
    головний балетмейстер Чернігівського академічного народного хору, голова національної спілки хореографів України Чернігівської області, голова журі Віктор Войненко;
    випускник Національної Київської академії керівних кадрів культури і мистецтв, провідний артист балету Чернігівського академічного хору Іван Кузьменко;
    майстер спорту, артист сучасної хореографії, призер міжнародних змагань по бальним танцям Максим Арсірій.


Лауреатами цьогорічного Всеукраїнського відкритого хореографічного фестивалю-конкурсу «Свято танцю» стали:

Номінація «сучасний танець» (4-6 років)
1.Колектив естрадного танцю «Мармеладка» (м.Прилуки) – 1 місце
2. Зразковий художній колектив «ДАНС КЛАС» (м.Прилуки) – 2 місце

Номінація «сучасний танець» (7-9 років)
1.Ансамбль народного танцю «Пролісок» (м.Прилуки) – 1 місце
2. Клуб спортивного танцю «Акцент» (м.Прилуки) – 2 місце
3. Ансамбль естрадного танцю «Канон» (м.Прилуки) – 2 місце
4. Народний театр хореографічної мініатюри «Апломб» (м.Прилуки) – 2 місце
5. Колектив естрадного танцю «Мармеладка» (м.Прилуки) – 3 місце
6. Хореографічний колектив «Барбарики» (смт.Варва) – 3 місце
7. Танцювальний колектив «Краплинки» (смт.Срібне) – 3 місце

Номінація «сучасний танець» (10-13 років)
1. Клуб спортивного танцю «Акцент» (м.Прилуки) – 1 місце
2. Ансамбль народного танцю «Пролісок» (м.Прилуки) – 1 місце
3. Колектив естрадного танцю «Мармеладка» (м.Прилуки) – 2 місце
4. Зразковий художній колектив «ДАНС КЛАС» (м.Прилуки) – 2 місце
5. Ансамбль естрадного танцю «Канон» (м.Прилуки) – 3 місце
6. Народний театр хореографічної мініатюри «Апломб» (м.Прилуки) – 3 місце

Номінація «сучасний танець» (14-17 років)
1. Клуб спортивного танцю «Акцент» (м.Прилуки) – 1 місце
2. Клуб спортивного танцю «Акцент» (м.Прилуки) – 1 місце
3. Клуб спортивного танцю «Акцент» (м.Прилуки) – 2 місце
4. Хореографічний колектив «Браво» (м.Прилуки) – 3 місце

Номінація «сучасний танець» (змішана вікова категорія)
1. Клуб спортивного танцю «Акцент» (м.Прилуки) – 1 місце
2. Аматорський хореографічний колектив «Зоряночка» (с.Дроздівка) – 3 місце

Номінація «стилізований танець» (7-9 років)
1. Ансамбль народного танцю «Пролісок» (м.Прилуки) – 1 місце
2. Ансамбль народного танцю «Пролісок» (м.Прилуки) – 2 місце
3. Хореографічний колектив «Реверанс» (м.Ічня) – 2 місце
4. Зразковий художній колектив «ДАНС КЛАС» (м.Прилуки) – 2 місце
5. Танцювальний колектив «Краплинки» (смт.Срібне) – 3 місце

Номінація «стилізований танець» (10-13 років)
1. Ансамбль народного танцю «Пролісок» (м.Прилуки) – 1 місце

Номінація «стилізований танець» (змішана вікова категорія)
1. Зразковий художній колектив «ДАНС КЛАС» (м.Прилуки) – 1 місце
2. Ансамбль народного танцю «Пролісок» (м.Прилуки) – 2 місце
3. Аматорський хореографічний ансамбль «Зоряна» (с.Дроздівка) – 3 місце

Номінація «народний танець» (7-9 років)
1. Хореографічний колектив «Прилучаночка» (м.Прилуки) – 2 місце
2. Танцювальний колектив «Краплинки» (смт.Срібне) – 2 місце
3. Хореографічний колектив «Елегія» (м.Прилуки) – 3 місце

Номінація «народний танець» (10-13 років)
1. Хореографічний колектив «Прилучаночка» (м.Прилуки) – 1 місце
2. Хореографічний колектив «Прилучаночка» (м.Прилуки) – 2 місце
3. Хореографічний колектив «Надія» (м.Ічня) – 2 місце
4. Хореографічний колектив «Мальви» (м.Ічня) – 3 місце

Номінація «народний танець» (14-17 років)
1. Хореографічний колектив «Прилучаночка» (м.Прилуки) – 1 місце

Номінація «народний танець» (змішана вікова категорія)
1. Студія східного танцю «Маріам» (м.Прилуки) – 1 місце
2. Танцювальний колектив «Веселка» (смт.Срібне) – 2 місце

Номінація «оригінальний жанр» (10-13 років)
1. Циркова студія «Удай» (м.Прилуки) – 1 місце
2. Циркова студія «Удай» (м.Прилуки) – 3 місце

Номінація «оригінальний жанр» (14-17 років)
1. Циркова студія «Удай» (м.Прилуки) – 1 місце

Номінація «оригінальний жанр» (змішана вікова категорія)
1. Циркова студія «Удай» (м.Прилуки) – 1 місце

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.