Фантастичні камінці майстрині Марії Комарової показали у Чернігові
11 квітня у Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана (вул. Музейна, 6) відбулось відкриття виставки «Фантастичні камінці» майстрині Марії Комарової (м. Одеса).

Також мастриня провела майстер-клас з розпису каменів для учнів 3-го класу середньої школи № 3 м. Чернігова.
У своїй творчості Марія Комарова використовує камінці різних розмірів та форм, розписуючи їх фарбами та створюючи незабутні композиції. В її творах поєднуються природна форма та авторська манера розпису.
Марія Комарова створила власну авторську техніку – «кольоро-літотерапію». Це зцілення душі та тіла розмальовуванням камінців. Кожна робота автора — це розповідь про дивний, загадковий світ. Творчий процес художниці є довгим та складним і може займати від тижня до кількох тижнів.
Перші 10 картин авторка створила для шкіл та дитячих садків Одеси. У вересні 2013 року відбулась її перша персональна виставка у галереї «Золотий янгол» при Центрі реабілітації дітей-інвалідів міста Одеси. Комарова проводить майстер-класи з розпису, є учасницею різних виставок та фестивалів. Художниця нагороджена Почесною відзнакою «Янгол милосердя» з врученням золотого знаку «Янгол» Одеського реабілітаційного центру (2012 р.), дипломами та подяками за участь у персональних та обласних виставках.
Виставка триватиме з 11.04.2019 р. до 14.05.2019 р. за адресою: Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана (вул. Музейна, 6).
Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:09
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59
Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.
До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.
Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26
Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.
25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24
День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression