Романтична історія про знайомство через Інтернет і "караоке-шоу "Вільний мікрофон"
Безперечно, однією з найяскравіших естрадних подій перших днів весни на Чернігівщині сталисвяткові весняні концерти«Караоке-шоу «Вільний мікрофон» за участю колективу концертних виконавців Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Протягом трьох вечорів – з 6 по 8 березня - артисти філармонійного центру влаштували музичне шоу (режисер Дмитро Обєдніков), в якому розіграли романтичну історію (автор сценарію Світлана Бунзяк)про перше побачення закоханих у караоке-ресторані.
За сюжетом, дві молоді паризнайомляться через інтернет і вирішують продовжити спілкування вже безпосередньо. Однак, через те, що знайомство відбулося «в сліпу», під час першого побачення у них виникає низка непорозумінь і кумедних ситуацій. І все тому, що дівчата, які прийшли на зустріч до своїх залицяльників, виявилися близнючками…
В театралізованому музичному дійстві, що кожного разу збирало аншлаг глядачів, були задіяні: заслужені артисти України Володимир Гришин та Сергій Сулімовський, заслужена артистка естрадного мистецтва УкраїниНіна Коцур, заслужений працівник культури України Світлана Пилипенко. А також - лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Марина Маккей, Ольга Печко, Марина Коваленко, Інна Василенко, Світлана Примак, Максим Пузан, В'ячеслав Мацвійко, Яна Корольова, Анна і Дар'я Михневичи, Катерина Іващенко, Олександр Лузан, Сергій Сидоренко таБогдан Лазаренко. В постановці також взяв участьТеатр танцю "Екватор"(хореограф-постановник Катерина Велика, балетмейстер Віктор Войников). Звукове забезпечення здійснював Володимир Попов, художники - Артем Сиворакша та Ірина Хрикіна. Світло - Олександр Єрмаков.
Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.