Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 08:49:02

“Відкритий погляд” по-новому спонукав подивитись на класичний твіртекст історії

02.11.2011   19:54

Це шановне панство, вони ж актори київського театру “Відкритий погляд”, зібралися одружитися, а чернігівська публіка прийшла подивитися на це комедійне дійство.

Вистава “Одруження”, яку столичні гості показали в рамках фестивалю “Слов’янські театральні зустрічі” — це сучасний погляд на класику. Гоголівських персонажів можна зустріти і в 21 столітті. А київські актори про це зайвий раз дотепно нагадали.

“Відкритий погляд” — це театр ще зовсім юний. Заснований він був у 2008 році групою молодих акторів та їх ідейним натхненником Ксенією Ромашенко, вона ж і художній керівник театру.

За короткий час театр зайняв свою нішу і завоював прихільність публіки. Тісний контакт з публікою актори підтримували протягом усієї вистави, то пригощали глядачів чаєм, то обливали водою і навіть вчили мистецтву зваблення.

Театр “Відкритий погляд” завітав до Чернігова вдруге. Після такого успіху обіцяють приїхати ще й втретє.


http://newch.tv/profile_main1.php?itemid=1723

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

Надзвичайні події в області за останню добу 11:43

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.

У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42

У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.

10 лютого: цей день в Україні і світі

10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48

День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини