Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 01:02:15

“Відкритий погляд” по-новому спонукав подивитись на класичний твіртекст історії

02.11.2011   19:54

Це шановне панство, вони ж актори київського театру “Відкритий погляд”, зібралися одружитися, а чернігівська публіка прийшла подивитися на це комедійне дійство.

Вистава “Одруження”, яку столичні гості показали в рамках фестивалю “Слов’янські театральні зустрічі” — це сучасний погляд на класику. Гоголівських персонажів можна зустріти і в 21 столітті. А київські актори про це зайвий раз дотепно нагадали.

“Відкритий погляд” — це театр ще зовсім юний. Заснований він був у 2008 році групою молодих акторів та їх ідейним натхненником Ксенією Ромашенко, вона ж і художній керівник театру.

За короткий час театр зайняв свою нішу і завоював прихільність публіки. Тісний контакт з публікою актори підтримували протягом усієї вистави, то пригощали глядачів чаєм, то обливали водою і навіть вчили мистецтву зваблення.

Театр “Відкритий погляд” завітав до Чернігова вдруге. Після такого успіху обіцяють приїхати ще й втретє.


http://newch.tv/profile_main1.php?itemid=1723

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».