У бібліотеці Короленка провели акцію "Подаруй бібліотеці книгу!"
У Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка провели унікальну акцію "Подаруй бібліотеці книгу!" присвячену Міжнародному дню дарування книг, який відзначають 14 лютого.

Дарування книг – гарна традиція читачів, друзів і партнерів бібліотеки. Чернігівці жваво відгукнулись на цю подію. Принесли у подарунок бібліотеці і її читачам сучасні книжки, нові та вже прочитані.
Міжнародний день дарування книг – це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур. Вона спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек. Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.
Користуючись нагодою, висловлюємо щиру подяку всім, хто долучається до благородної справи – дарування книг, хто підтримує цю традицію і допомагає бібліотеці збирати духовні скарби. Книга – найкращий подарунок, вона дає знання, розуміння та задоволення, тому даруйте книжки і відчувайте насолоду!
Останні новини Чернігівщини
ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55
Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.
До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.
На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47
Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45
У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.
5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression