Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 січня, 17:07:09

Перша Кобза Чернігівщини - дітям та захисникам Луганщини

07.02.2019   09:05Агенцiя

Народний артист України, соліст Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм Василь Нечепа заспівав для дітлахів, які проживають у прифронтових районах Луганщини, а також для вояків на передовій.

З 31 січня по 4 лютого чернігівський кобзар провів концертний тур в в рамках проекту «Перша Кобза Чернігівщини - дітям та захисникам Луганщини!», який ініційовано командуванням Сухопутних військ Збройних Сил України спільно з громадськими активістами та керівництвом Семенівської та Талалаївської районних рад Чернігівської області. Мета проекту — моральна підтримка дітей з прифронтових районів та військовослужбовців, які виконують завдання по відсічі збройної агресії Російської Федерації в ОРДЛО.

В рамках мистецького туру Василь Нечепа провів майстер-класи для учнів дитячої музичної школи у Лисичанську, Новодружеської дитячої школи мистецтв, студентів Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв ім. С.Прокоф’єва, якому делегація Чернігівщини зробила безцінний подарунок - справжню Чернігівську бандуру для класу бандури. Також кобзар дав концерти для військовослужбовців оперативно-тактичного угрупування «Північ», лікарів та пацієнтів військового госпіталю в місті Сєвєродонецьк, для мешканців сіл Трьохізбенка і Кримьке, жителів маленького шахтарського містечка Привілля. Всюди народний артист України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Василь Нечепа збирав повні глядацькі зали. Звучали старовинні автентичні українські інструменти - ліра й кобза. Лунали думи й пісні.

Своєрідною кульмінацією військово-цивільної просвітницької місії Василя Нечепи став виступ для бійців 10 Гірсько-Штурмової бригади “Едельвейс” - просто на передовій.

Як зазначив начальник групи цивільно-військового співробітництва командування Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Руслан Мирошниченко, це було вперше, коли народний артист України виступав перед бійцями в окопах. «Низькій уклін Вам, дорогий наш Кобзар, за справжність, мужність та віру в нас і Україну! Дякуємо Вам за підтримку наших захисників!», - додав полковник Мирошниченко.


За повідомленнями групи цивільно-військового співробітництва командування Сухопутних військ ЗСУ

Останні новини Чернігівщини

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11

Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02

Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.

“День Тетяни у колі друзів” 08:47

11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини