Різдвяна радість для сотень дітей прифронтової зони Донбасу
Із 14 січня Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка безкоштовно демонструє виставу «Ангелик, що загубив зірку» в Авдіївці, Мар’їнці, Попасній, Торецьку, Бахмуті, Лисичанську, Соледарі та Рубіжному, що на Донеччині.

Лише в Авдіївці виставу відвідали майже півтисячі дітей прифронтової зони.
Покази проходять за підтримки Чернігівської облдержадміністрації в рамках національного мистецького проекту «Арт-Перемир’я». Його заснував режисер Максим Добролюбов у жовтні минулого року за сприяння командувача операції об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва та Міжнародного благодійного фонду «Українське виконавське мистецтво». Проект уже гучно заявив про себе серією значних культурних подій у прифронтовій зоні Донбасу.
Виставу «Ангелик, що загубив зірку» було вибрано для показу дітям війни як найкращу дитячу виставу України. У листопаді 2018 року саме вона отримала перемогу у відповідній номінації на Всеукраїнському фестивалі-премії «ГРА».
- Головна мета проекту - відродження та підтримка національної культури та традицій на українському Донбасі. У найближчі дні майже три тисячі дітей війни з восьми прифронтових міст переглянуть чудову виставу Чернігівського театру ляльок «Ангелик, що загубив зірку». Ангелик «Арт-Перемир’я» навчає дітей бути добрими, радісними, дарує їм справжнє свято, вчить любити Україну, рідну мову. Це перемога Ангелика над війною. Перемога добра над злом. Ми віримо у цю перемогу, - сказав координатор проекту Борис Кутовий.
Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression