Піаніст Ярослав Бих дав концерт для своїх вдячних земляків
Твори композиторів світової музичної класики Моріса Жозефа Равеля, Сергія Рахманінова та Сергія Прокофʼєва 27 грудня прозвучали на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру. В рамках абонементної програми, з сольним концертом перед шанувальниками музики виступив піаніст Ярослав Бих.

Як розповів автор проекту та ведучий концерту, заслужений діяч мистецтв України Олег Васюта, унікальність цього музиканта, уродженця Чернігова, полягає в тому, що він, не зважаючи на травмовану ще в дитинстві руку, зміг реалізувати головну мрію свого життя – стати музикантом-віртуозом.
Нині Ярославу Биху22 роки. Він закінчивНаціональну музичну академію України ім. П.І. Чайковського і продовжує здобувати музичну освіту в Німеччині. Пан Ярослав– лауреат і призер багатьох вітчизняних і міжнародних конкурсів, а віднедавна – ще й володар першої премії на престижному міжнародному конкурсі EuregioPianoAwardinternationalPianocompetition, що влітку цього року проходив у німецькому місті Гайленкірхен.
Молодий музикантбагато гастролює. Тому особливо приємно, що в своєму щільному графіку він завжди знаходитьчас для виступів врідному місті. За цечернігівційого щиро поважають і відповідають повними залами на концертах.
Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.