Чернігівці впевнилися: "Прекрасне поруч"
16 грудня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Короленка вдруге була представлена виставка з колекції міжнародного фотоконкурсу «4383 дні дитинства».

Захід було організовано Білоруським Дитячим Фондом, розподіленою галереєю «Фотомистецтво» (м. Мінськ) та фотоклубом «Прекрасне поруч» Чернігівської міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського.
4383 дні – саме стільки триває дитинство. Коли дитині виповнюється 12 років, вона стає підлітком. А то вже інша історія.
Дитинство – це те, що мав кожен з нас. Ставши дорослими, нам не слід забувати, що поруч з нами живуть діти, яким постійно потрібні турбота, любов, увага і повага. Ми можемо зробити світ дитини трохи добрішим та безпечнішим.
До того ж дитинство є швидкоплинною порою, яку нікому не під силу зупинити. Але фотокамерою можна фіксувати зворушливі миті дитинства.
Приємно зазначити, що саме члени фотоклубу «Прекрасне поруч» другий рік поспіль гідно представляли рідне місто на міжнародному фотоконкурсі. Торік диплом отримав Сергій Тарабара, а цього року дипломантів вже троє. Юрій Хромушин став почесним дипломантом розподіленої галереї «Фотомистецтво» (м. Мінськ) за фотографію «Каші вистачить на всю зиму». Інна Буглак та Маргарита Денисенко зайняли почесні 3-ті місця та отримали дипломи за духовно-моральне виховання глядачів IX Міжнародного фотоконкурсу «4383 дня дитинства».
В той же день, після нагородження колег, фотоклубівці у Чернігівському обласному молодіжному театрі презентували фотовиставку «Мелодія срібної пори».
Ця виставка складається з 14-ти світлин, які являють собою гармонічне поєднання поглядів різних авторів, що разом утворюють єдиний твір.
«Фотовиставка являє собою своєрідне послання адресоване глядачеві. Центральне місце в експозиції відведено роботі Валерія Кругерського, яка уособлює в собі тепло та затишок наших домівок серед холодної казки зимової пори, — зазначила Інна Буглак. — Саме контраст тепла та холоду посилює індивідуальне сприйняття кожної світлини глядачем та створює умови для співпереживання».
Фотоклубівці вітають своїх глядачів з прийдешніми новорічними святами та запрошують відвідати нові фотовиставки. Нехай вони допоможуть Вам налаштуватись на новорічний настрій та подарують натхнення!
Олена Куннова, провідний бібліограф ЦМБ ім. Коцюбинського, координатор фотоклубу «Прекрасне поруч»
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.