Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 04:17:02

Спеціальну програму "Майстерня Святого Миколая" підготував чернігівський художній музей

27.11.2018   07:53Агенцiя

Чернігівський обласний удожній музей імені Г. Галагана запрошує з 19 грудня 2018 р. до 20 січня 2019 р. на святкову програму "Майстерня Св. Миколая".

Крім того музей пропонує відвідувачам майстер-класи («Таємниці реставрації», «Крок за кроком. Про створення картини», «Новорічна об’ємна листівка-сувенір», «Новорічний сувенір із солоного тіста», «Лялька-зерновушка – символ щедрого Нового року», «Новорічний сувенір із глини», «Ялинкова прикраса із бісеру»), екскурсії, фото-зону, подарунки, новорічно-різдвяні забави (тематична екскурсія «Історії і забави Св. Миколая», квест «Символи Різдва»), виставку живопису з фондів музею «Зимове натхнення», виставку робіт вихованців Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва «Різдвяне мереживо».

Участь у майстер-класах та святкова програма - за попереднім замовленням (тел. 77-46-16, або 67-67-15).
   

Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини