Визначено претендента на посаду директора історико-археологічного музейного комплексу "Древній Любеч"
Комісія з проведення конкурсного добору на посаду керівника історико-археологічного музейного комплексу «Древній Любеч» визначилася з кандидатом.
На засіданні під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Наталії Романової, переможцем конкурсу визнано чернігівського історика, директора обласного відділення Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України Юрія Русанова.
Серед запропонованого Юрієм Русановим — запровадження етно- та екотуризму, розробка туристичного маршруту з малими музеями (міні-осередками по селам), а також створення готельного комплексу.
Як зазначили члени комісії, найперше, що потрібно зробити, — налагодити роботу у «Древньому Любечі». Потім же — працювати над осучасненням комплексу. На переконання Наталії Романової, для людини, яка закохана в Любеч, тут безліч ідей та можливостей.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.