Майстер-клас від "Сіверських клейнодів"
19 жовтня, в рамках семінару-практикуму для керівників вокально-хорових та інструментальних колективів області «Збереження та розвиток аматорського мистецтва Чернігівщини», Академічний ансамбль пісні і танцю "Сіверські клейноди" Чернігівського обласного філармонійного центру влаштував майстер-клас для учасників цього зібрання.
Фактично, це була пересічна для артистів "Сіверських клейнодів" репетиція. І єдине, що робило її особливою, так це те, що цього разу за її перебігом спостерігали колеги з інших колективів.
Художній керівник та головний диригент ансамблю пісні і танцю «Сіверські клейноди», заслужений діяч мистецтв України Сергій Вовк поділився з керівниками вокально-хорових, фольклорних та інструментальних колективів Чернігово-Сіверщини головним секретом, що дозволяє Клейнодам вже протягом 16 років бути провідними не лише на рівні області, але й гідно представляти Україну на рівні кращих професійних фольклорних ансамблів Європи.
– У нас є гасло: «Бути «живим!». Цим ми керуємося самі, і цьому ж навчаємо наших юних вихованців дитячої мистецької студії, яка діє при «Сіверських клейнодах», - зазначив Сергій Миколайович. Пан Сергій також висловив переконання, що саме на рівні виховної і тренерської роботи з дітьми закладається успіх і майбутні перемоги дорослих артистів. І чільне місце в цьому процесі належить здатності керівника не лише навчити майбутню «зірку» правильно рухатися чи співати, але й сформувати її душевний настрій на перемогу, правильно психологічно мотивувати, вселити віру у власні сили і навчити працювати в партнерстві.
Семінар-практикум для керівників вокально-хорових та інструментальних колективів області на тему «Збереження та розвиток аматорського мистецтва Чернігівщини» проводився Департаментом культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації спільно з Обласним центром народної творчості, Чернігівським обласним філармонійним центром фестивалів та концертних програм та Чернігівським музичним коледжем ім. Л.Ревуцького.
Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression