Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 жовтня, 21:15:45

Художники чотирьох країн випробовують новий туристичний маршрут по музеях Гомельщини та Чернігівщини

06.08.2018   13:13Агенцiя

Триває двотижневий міжнародний пленер за участю художників з Білорусі, України, Латвіїта Польщі по містахі музеях Гомельскої та Чернигівської областей.

Перший тиждень пленера відбувається набілоруськійтериторії – художники вже відвідали Гомель, Вєтку, Річицю та Лоїв. Вони з захопленням взяли участь в цікавих оглядових екскурсіях по відвідуваним містам, експозиціях музеїв, ознайомилися з архітектурою, культурою та місцевими традиціями, оглянули мальовничі краєвиди, зробили ряд чудових замальовок.
 
З 8 по 14 серпня учасники пленера продовжать свою роботу в Чернігівській області – оглянутьпам’ятки Чернігова, Любеча, Седнева, Козельцята Остра, відвідають місцеві музеї, зроблять замальовки музейних експонатів,архітектурних пам’яток та історично-важливихмісць регіону, які входять у новий транскордонний міжмузейний туристичний маршрут, щорозробляється в рамках проекту.

Зображення, створені під час пленеру, складуть виставковий фонд проекту “Від партнерства місцевих музеїв до широкого транскордонного культурного співробітництва”. Ці роботи увійдуть до експозиції виставки за підсумками проекту, яка восени 2018 р. буде представлена в 6 музеях Гомельської та Чернігівської областей. Твори художників будутьв икористанів якості ілюстрацій додовідника-путівника з історії та культури регіону, який буде виданоу рамках проекту для музейних співробітників, працівників установ культурита освіти.

Як і інші заходи проекту, міжнародний пленер сприятиме зміцненню культурних і професійних зв’язків між Гомельщиною та Чернігівщиною.

Завдання пленера – зібрати художній матеріаліз зображеннями визначнихісторико-культурних місць, архітектурних пам’яток, музеїві музейних предметів Гомельськоїта Чернігівської області. Учасники проїдуть по містах і музеях, які входятьу новий транскордонний міжмузейний туристичний маршрут, щорозробляється  в рамках проекту.
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя 17:43

Сьогодні у Ніжинському фаховому медичному коледжі — урочисті збори з нагоди 115-ї річниці від дня заснування закладу.

Ніжинська міська лікарня на потреби ЗСУ передала два автомобілі 17:37

Війна згуртувала націю. Кожен українець на своєму місці: на фронті й в тилу самовіддано працює задля нашої Перемоги.

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних?

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних? 17:24

З 1 жовтня 2022 року в Україні підвищилися соціальні стандарти (згідно статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік»).

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота»

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота» 17:19

29 вересня 2022 року Служба судової охорони (ССО) спільно з Консультативною місією ЄС (КМЄС) в Україні оголосила про запуск нової національної інформаційної кампанії «Твоя безпека – наша робота».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини