На Чернігівщині знімали частину серіалу для СТБ
На території заповідника “Качанівка” в Ічнянському районі Чернігівщини закінчився фрагмент зйомок серіалу українського виробництва – «Кріпачка». Про це своїй сторінці у Facebook повідомив заповідник «Качанівка».
Зйомки тривали з 23 до 28 липня. Знімалися Ольга Сумська, Олеся Жураківська, Станіслав Боклан, Марка Дробота.
«Люди люблять дивитись гарні костюмовані історії, де є пристрасть, інтриги, сльози та кохання. Ти наче переносишся в іншу, страшенно гарну епоху. Події відбуваються у 19 столітті. Наша історія – це час неймовірного вбрання: об’ємні сукні, на які використовували кілометри тканини, рюші, мереживо, банти…», – коментувала для СТБ креативний продюсер та автор ідеї Тала Пристаєцька.
Як повідомляв телеканал СТБ, головна героїня серіалу – 18-річна Катерина, гарна, розумна вихована як шляхетна панянка. Але вона є кріпосною найбагатшого поміщика Ніжина – Червинського. Дівчина шукає свою долю, переживає смерті найближчих людей, виживає під час народного повстання, рятується від переслідувань в світі київських борделів.
Зйомки серіалу «Кріпачка» розпочали минулого року телеканал «СТБ» спільно з кінокомпанією «Film.ua».
Чернігівщина – не єдина локація зйомок.
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.