Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 16:56:19

Художники першими “обкатають” новий туристичний маршрут по музеях Гомельщини та Чернігівщини

30.07.2018   10:02Агенцiя

Міжнародний пленер за участю художників з Білорусі, України, Латвіїта Польщі відбудетьсяз 1 по 14 серпня по містахі музеях Гомельскої та Чернигівської областей в рамках проекту “Від партнерства місцевих музеїв до широкого транскордонного культурного співробітництва”.

Завдання пленера – зібрати художній матеріаліз зображеннями визначних історико-культурних місць, архітектурних пам’яток, музеїві музейних предметів Гомельськоїта Чернігівської області.

Учасники проїдуть по містах і музеях, які входятьу новий транскордонний міжмузейний туристичний маршрут, що розробляється  в рамках проекту.

Перший тиждень пленера відбуватиметься на білоруськійтериторії – художники відвідають Гомель, Вєтку, Річицю, Лоїв, Хойники та Брагін.

Після цього учасники пленера перетнутькордон і продовжать роботу в Чернігівській області – оглянуть пам’ятки Чернігова, Любеча, Седнева, Козельцята Остра.

У кожному місті художники працюватимуть над пейзажами, художніми зображеннями архітектурни хпам’яток та історично-важливих місць регіону. Вони також відвідають місцеві музеї, зроблять замальовки музейних експонатів.

Зображення, створені підчас пленеру, складуть виставковий фонд проекту “Від партнерства місцевих музеїв до широкого транскордонного культурного співробітництва”. Ці роботи увійдуть до експозиції виставки за підсумками проекту, яка восени 2018 р. буде представлена в 6 музеях Гомельської та Чернігівської областей. Твори художників будуть використані в якості ілюстрацій додовідника-путівника з історії та культури регіону, який буде виданоу рамках проекту для музейних співробітників, працівників установ культурита освіти.

Як і інші заходи проекту, міжнародний пленер сприятиме зміцненню культурних і професійних зв’язків між Гомельщиною та Чернігівщиною.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.