Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 20:34:22

Концерт до 80-річчя Володимира Висоцького

26.07.2018   14:44Агенцiя

День народження поета, співака і актора Володимира Висоцького - 25 січня. Проте, ювілейні заходи на честь митця, тривають і понині. Згадали Володимира Семеновича і 25 липня 2018 року - на 38-і роковини з дня його передчасної смерті.

Цього дня у Чернігові відбувся пам'ятний концерт за участю солістів Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Зі сцени прозвучали твори співака і актора Володимира Висоцького у виконанні заслужених артистів України Олега Подольського, Володимира Гришина, та заслуженої артистки естрадного мистецтва України Ніни Коцур.

Своє бачення творчого спадку легендарного барда також продемонстрували лауреати міжнародних конкурсів «Андрій Дерзкий & СОMPANY», Іванна  Подольська, В’ячеслав Петрик, Максим Пузан, В’ячеслав Мацівко, Дмитро Обєдніков, Олександр Кропельницький та театр танцю «Екватор».

Чернігівщина добре знає і цінує творчість Володимира Висоцького. Його вірші і пісні близькі і зрозумілі багатьом. Адже вони переповнені духом свободи, любов'ю до життя, несприйняттям брехні і зла. То ж не дивно, що духовний спадок митця продовжує бентежити і знаходити відгук у кожного, хто поділяє такі ж життєві принципи. І не дивно, що відзначити ювілей і згадати артиста зібралась повна зала його шанувальників. Вони не лише палкими аплодисментами зустрічали улюблені пісні, але нерідко й самі підспівували солістам.

Важливою наголосити, що частину зібраних під час проведення концерту коштів організатори дійства передадуть Чернігівському військовому госпіталю на потреби бійців, поранених у зоні проведення ООС.


Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression