Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 21:34:30

Пройшла презентація виставки молодого чернігівського художника Володимира Кравченко

26.07.2018   08:35Агенцiя

25 липня в Чернігівському обласному молодіжному центрі пройшла презентація виставки молодого чернігівського художника Володимира Кравченко.

Виставка називається «Транс формація» та символізує перехід від класичного живопису до більш екстравагантного модернового, з елементами сучасного популярного мистецтва.

Картини виконані в  одному стилі олійними фарбами - представлені портрети жінок, різних національностей, не відокремлені одна від одної, символізуючи красу жіночності.

Роботи виконані в холодній гаммі. Як і наш світ створювався з води і трансформувався в нові тіла і об`єкти, так як вода може приймати, трансформуватися в різні форми, наповнюючи предмети – так і жінка може з легкістю перевтілюватися .
  
На презентації під енергійний спів Олени Іванової, Володимир  розписує автографи на своїх роботах. Запах олійної фарби додає шарму цьому моменту – всі присутні стають свідками закінчення роботи над картинами.
  
Серед глядачів багато друзів Володимира, які прийшли подивитися на його твори та заграти музику, яку надихнула тематика картин.

Виставка буде працювати до вересня 2018 року, вхід безкоштовний.

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини